Svinovací lis Claas Variant 365RC

Lis na válcovité balíky s variabilní komorou tvořenou pouze 4 pásy z důvodu nižšího odrolu sklízeného materiálu, s vkládacím rotorem, řezáním, zařízením pro tvorbu měkkého jádra, systém vázání – síť, s elektronickým ovládacím terminalem.

 

Dvouřádkový sklízeč brambor Grimme SE150-60

Dvouřádkový sklízeč brambor s vlastním zásobníkem o objemu 7,5t zvýší kvalitu produkce brambor a vhodně doplní systém pěstování brambor v odkameňené půdě. Díky patentovanému systému odlučování hrud případně kamenů od brambor dochází k jejich menšímu poškození. Vzhledem k velkému zásobníku se snižuje počet přejezdů po poli. Široké flotační pneumatiky zajišťují i přes velký objem zásobníku nízký tlak na půdu a udržuje se její lepší struktura.

 

Traktor JD 6920

Jmenovitý výkon činí 145 koňských sil. Je vybaven převodovkou Auto Quad, která je částečně řazena po zatížení, což výrazně zvyšuje výkonnost a komfort jízdy. Dále traktor bude vybaven satelitní navigací, která bude využita pro přesnou aplikaci pesticidů a umělých hnojiv.

 

Kolový traktor JOHN DEERE 6330 PREMIUM s příslušenstvím – čelní nakladač JOHN DEERE 633

Jmenovitý výkon činí 120 koňských sil. Je vybaven převodovkou Auto Powr (vario převodovka), která výrazně zvyšuje efektivitu práce.  Traktor je agregovaný s čelním nakladačem značky John Deere.

 

Tažený postříkovač John Deere 740i

Postřikovač modelové řady 700 s nádrží o objemu 4000 l s postřikovacími rameny o šířce 24m, vybavený řiditelnou ojí, k minimalizaci ujíždění porostu, GPS navigací, která automaticky vypíná jednotlivé sekce postřikovače v klínech pozemků. Nový postřikovač napomáhá zefektivnit ochranu rostlin na pozemcích – sníží spotřebu přípravků na OR. Ale především, díky uvedeným technologiím splňuje nejnáročnější požadavky na ochranu životního prostředí.

 

Další zemědělská technika:

- rozmetadlo chlévské mrvy RA 140

- rozmetadlo průmyslových hnojiv AMAZONE ZAM 1500 Control

- Zetor 9540

- kolový traktor John Deere 6830 Premium

- odkameňovací linka Grimme pro přípravu sázení brambor

- žací stroj Kuhn Alterna 500

- shrnovač a balička píce